قیمت نقاشی ساختمان در سال 99

امروزه افراد بیشتر از گذشته به پیرامون خود توجه می کنند و زیبایی برایشان اهمیت بیشتری دارد. در گذشته هر فردی که قصد تغییر دکوراسیون داشت اولین راه حلی که به ذهنش می رسید نقاشی ساختمان بود و تنها دو انتخاب از بین رنگ های روغن و پلاستیک داشت اما در حال حاضر تنوع در رنگ و تکنیک ها نقاشی بسیار زیاد شده است و افراد می توانند با نقاشی ساختمان خانه رویایی شان را داشته باشند.

اما مانند هر کاری مسئله مهم قیمت نقاشی ساختمان است که به عوامل مهمی بستگی دارد با ما همراه باشید تا با نقاشی ساختمان یاقوت و قیمت نقاشی ساختمان در آن بیشتر آشنا شوید.

قیمت نقاشی ساختمان 

بهترین مدل نقاشی ساختمان

همواره نقاشی ساختمان یاقوت سعی کرده است با بکارگیری پرسنل مجرب و با کیفیت ترین رنگ ها یک دکوراسیون زیبا و بی نقص برای مشتریان خود آماده کند. معمولا بعد از گذشت مدتی دیوارهای خانه کدر و کثیف می شوند و جای خالی میخ هایی که بر اثر تابلو ها به جا مانده است زیبایی منزل را می گیرد که می توان با قیمت نقاشی ساختمان که بسیار مناسب است زیبایی را به منزل خود بازگرداند. البته باید بدانید نقاشی تنها مخصوص بازسازی ساختمان نیست و بلکه در ساختمان های نوساز که تازه ساخته شده است می توان با رنگ آمیزی زیبایی خاصی به منزل بدهید.

بهتر است بدانید قیمت نقاشی ساختمان در نقاشی ساختمان یاقوت معمولا منصفانه و مطابق قیمت های صنف نقاشی ساختمان محاسبه می شود. بازسازی خانه های قدیمی و دلیل زیاد شدن قیمت، هزینه زیر سازی نقاشی ساختمان است. ساختمان هایی را در نظر بگیرید که دیوارهای دارای عیب دارد و به راحتی می توان موج هایی که روی دیوار است را مشاهده کرد و یا حتی برخی از دیوارها که قبلا کاغذ دیواری داشته است و حالا برای نقاشی ساختمان مجبور هستید آنها را از دیوار جدا کنید و همچنان اثر کاغذ و چسب های آن روی دیوار به جا مانده است، از جمله مشکلاتی هستند که باید قبل از نقاشی به صورت کامل برطرف شوند.

 

بهترین قیمت نقاشی ساختمان

همیشه این را به خاطر بسپارید اگر می خواهید خرید موفقی داشته باشید بهتر است از قبل در مورد کاری که می خواهید در قبال آن پول بدهید و یا کالایی که خریداری کنید کمی پرس و جو کنید تا قیمت و ارزش واقعی آن را متوجه شوید زیرا در هر کسب و کاری افراد سودجویی وجود دارند که از عدم آگاهی شما سوء استفاده کنند. ممکن است زمانی که در مورد قیمت پرس و جو می کنید با قیمت های مختلفی مواجه شوید که باعث سردرگمی می شود اما سوالی که پیش می آید این است که چه کسی قیمت واقعی و بهترین قیمت نقاشی ساختمان را می دهد؟!

مثلا برای متراژ مشخص با نقاش صحبت می کنید و به صورت حدودی قیمت را به شما می گوید و با نقاشی دیگری که صحبت می کنید سعی دارد قیمت را به صورت دقیق به شما بگوید و ممکن است قیمت بالاتری از نقاش اول بگوید. حال اگر به دنبال بهترین قیمت نقاشی ساختمان باشید نقاش اول را انتخاب می کنید و بعد از اتمام کار زمان تسویه حساب متوجه می شوید که قیمت آن بسیار بیشتر از نقاش دوم شده است. از اینرو نقاشی ساختمان یاقوت توصیه می کند که قبل از شروع به کار از مشاوره مشاوران ما استفاده کنید که سطوح را بررسی کنند تا در پایان کار مشکلی رخ ندهد و هزینه ها منصفانه و دقیق برآورد شود.

 

عوامل موثر در قیمت نقاشی ساختمان یاقوت

بهتر است بدانید قیمت نقاشی ساختمان به عوامل زیادی بستگی دارد که در زیر به آنها اشاره کرده ایم:

  • نوع مصالح: اولین و مهمترین دلایلی که ممکن است قیمت نقاشی را تغییر دهد میزان و نوع مصالحی است که استفاده می شود مثلا اگر یک کاری نیاز به روغن زدن داشته باشد قیمت بیشتری به نسبت کاری دارد که نیاز به روغن ندارد.
  • دستمزد استاد نقاش: نقاشی ساختمان مانند هر کسب و کار مجاز دیگر داری صنف است، از اینرو صنف نقاشی هر سال قیمت نقاشی ساختمان اعلام می کند که این دستمزد متناسب با دستمزد همان سال است. البته گاهی برخی نقاشان با توجه و مهارتی که دارند ممکن است کمی بیشتر از قیمت تصویب شده بگیرند که در صورت توافق شروع به کار کند.
  • نوع رنگ: یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در قیمت نقاشی ساختمان یاقوت نوع رنگی است که مشتری انتخاب می کند زیرا رنگ ها با توجه به جنس و کیفیت قیمت های مختلفی دارند. به عنوان مثال رنگ های روغنی به نسبت رنگ پلاستیک قیمت بیشتری دارد. البته گاهی اجرت کار با توجه به نوع رنگ تغییر می کند به عنوان مثال رنگ آمیزی به وسیله پتینه کاری زمان بیشتری نیاز دارد و سخت تر از رنگ های معمولی است.
  • سختی کار: نمی توان برای تمامی قسمت های ساختمان یک قیمت مشخص تعیین کرد. به عنوان مثال رنگ آمیزی دیوار ساده با رنگ آمیزی دیواری که دارای ظریف کاری است متفاوت است. یا رنگ آمیزی سقف، راهرو ها، نما و قسمت های دیگر ساختمان متنوع است و هر کدام با توجه به سختی کار و نوع رنگ آمیزی خاصی که می طلبد متنوع است.

قیمت نقاشی ساختمان

روانشناسی نقاشی ساختمان

یکی از مزیت های کار نقاشی ساختمان یاقوت علاوه بر قیمت نقاشی ساختمان مناسب استفاده از افراد با تجربه است که می تواند به مشتریان بهترین پیشنهاد ها را بدهند. اولین قانونی که در نقاشی ساختمان استفاده می شود بی قانونی است!! درست متوجه شدین، بی قانونی! زیرا هر رنگ معمولا در هر فرد یک تاثیری دارد به همین دلیل هر فردی به رنگ خاصی علاقه دارد.

به عنوان مثال رنگ آبی به عنوان رنگ آرام بخش معرفی شده است اما همین رنگ در برخی از افراد استرس زا است و باید کمتر استفاده کنند. از اینرو در زیر به روانشناسی رنگ هایی که برای اکثر افراد صدق می کند اشاره کرده ایم:

رنگ قرمز:

قرمز از دیرباز رنگی است که به عنوان نماد هیجان و انرژی استفاده می شود. این رنگ در بیشتر افراد باعث بالا رفتن فشارخون می شود و همچنین اشتها را زیاد می کند از اینرو این رنگ بیشتر در ساختمان هایی که برای رستوران و یا فست فود نقاشی می شود استفاده می شود. اگر فردی پرخور و عصبی هستید بهتر است از رنگ قرمز استفاده نکنید.

رنگ زرد:

رنگ زرد رنگی است که نشان دهنده نور و درخشش است و اگر می خواهید خلاقیت خود را بالا ببرید باید از این رنگ استفاده کنید. آشپزخانه و هال از مکان هایی است که رنگ زرد برای آنها می تواند بهترین انتخاب باشد. همچنین اگر اتاق نور کم دارد و یا کوچک است می توانید با کمک رنگ زرد آن را پر نور تر و بزرگتر نشان دهید.

رنگ آبی:

این رنگ معمولا در ذهن افراد تداعی کننده رنگ آرامش بخش دریا است از اینرو بیشتر از این رنگ در اتاق خواب استفاده می شود. البته آبی طیف رنگی زیادی دارد که در نقاشی ساختمان یاقوت همه رنگ های آن استفاده می شود معمولا آبی کمرنگ برای مکان هایی که نیاز به آرامش دارد و آبی پر رنگ برای مکان هایی که نیاز به نمایش قدرت است استفاده می شود.

رنگ سبز:

سبز ترکیبی از رنگ آبی و زرد است که تا حد زیادی دو ویژگی آنها را دارد پس اگر می خواهید با بهترین قیمت، نقاشی ساختمان را انجام دهید و از ویژگی های آرام بخش بودن و درخشش در کنار هم استفاده کنید بهترین انتخاب رنگ سبز است.

رنگ نارنجی:

بهتر است بدانید گرم ترین رنگ، رنگ نارنجی است. در نقاشی ساختمان یاقوت با توجه به تجربه ای که داریم همیشه به مشتریان محترم خود پیشنهاد می کنیم که از رنگ نارنجی زیاد استفاده نکنند و به عنوان یک رنگ در کنار رنگ های دیگر بکار گیرند. این رنگ بیشتر در مکان هایی مانند هال و یا قسمت هایی در محیط های کاری که قصد دارند جلسات در آن تشکیل شود استفاده شود، زیرا این رنگ باعث می شود که جمع دوستانه گرم تر شود و روابط اجتماعی بهتر باشد.

رنگ بنفش:

رنگ دیگری که به عنوان رنگ های لاکچری و لوکس زیاد مورد استفاده قرار می گیرد بنفش است. اما در زمان استفاده از این رنگ مانند رنگ نارنجی نباید زیاده روی کنید. جالب است بدانید این رنگ اگر به اندازه استفاده شود ابهت مکان را زیاد می کنید و اگر بیش از اندازه استفاده شود به مرور زمان دچار افسردگی در فرد میشود.

 

قیمت نقاشی ساختمان در تمامی رنگ های فوق با توجه به فاکتور هایی که در بالاتر گفته شد محاسبه می شود که کیفیت و نوع اجرای رنگ، تاثیر بسزایی در قیمت نهایی دارد. بر آنیم تا بهترین ها را به شما هدیه دهیم.

 

رنگ های مکمل

همیشه در زمان رنگ آمیزی منزل سعی کنید علاوه بر توجه به مناسبترین قیمت نقاشی ساختمان از رنگ های مکمل و زیبا در کنار یکدیگر استفاده کنید که البته تنوع رنگ ممکن است در تایین قیمت ها سهمی داشته باشد. اگر در تمامی قسمت های ساختمان از یک رنگ استفاده کنید باعث می شود که در آینده ای نزدیک از رنگ خسته شوید. همچنین معمولا یک رنگ دارای نکات مثبت و منفی زیادی است که اگر از رنگ های مکمل در کنار یکدیگر استفاده کنید می توانید تنها نکات مثبت آن را به نمایش بگذارید. با کمی هزینه بیشتر و استفاده از رنگ های مکمل تیم نقاشی ساختمان یاقوت با شما با بهترین قیمت نقاشی ساختمان توافق خواهد کرد تا محیطی زیبا و دلچسب در خانه داشته باشید. در زیر به رنگ هایی که مکمل اشاره کرده ایم:

  • زرد و بنفش در کنار یکدیگر نشان دهنده درخشندگی، علم و تقدس است.
  • آبی و نارنجی اگر به عنوان رنگ های مکمل در کنار یکدیگر استفاده شود نشان دهنده غرور و روابط گرم اجتماعی است.
  • قرمز و سبز این دو رنگ برای قسمت های خاصی استفاده می شود که می خواهند همدردی را نشان دهد.

 آنچه را که شما بخواهید با اصول روانشناسی، کارشناسی، شناخت رنگ ها و ترکیب رنگ ها و مناسب ترین قیمت نقاشی ساختمان ارائه خواهیم کرد. با ما تماس بگیرید.

 

 جهت دریافت مشاوره رایگان و سفارش نقاشی ساختمان با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس با نقاشی ساختمان یاقوت