تماس با نقاشی ساختمان یاقوت

رنگ پلاستیک در تهران

رنگ پلاستیک در نقاشی ساختمان

یکی از رنگ هایی که بیشترین استفاده را در بین انواع رنگ های ساختمانی گروه رنگ های پلاستیک (امولسیون) می باشد. ماده اصلی این رنگ لاتکس است  و در دو نوع تمام پلاستیک و نیم پلاستیک عرضه می شود.

نوع تمام پلاستیک به ادعای شرکت های سازنده رنگ سازی قابل شستشو می باشد ولی تجربه نشان داده که این ادعا فقط برای تبلیغات است و همه ی رنگ های حلال آب قابلیت شستشو 100% را ندارند و کسانی که میل به شستشوی منزل خود دارند فقط به رنگ های روغنی می توانند اطمینان کنند.

پرمصرف ترین رنگ در این گونه نیم پلاستیک است که رنگ نیم پلاستیکی که استاندارد باشد در برابر آب مقاومت دارد و قابل شستشو نیستند و هزینه پایین تر و سرعت اجرای زیاد آن و بدون بو بودن، شیک بودن و…. باعث شده است که استقبال خوبی از این محصول بشود.

رنگ پلاستیک در تهران

تماس با ما

جهت تماس با گروه نقاشی ساختمان یاقوت می توانید با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

رنگ پلاستیک ، رنگ مناسب سقف

رنگ پلاستیک به دلیل مات بودن بهترین و مناسب ترین رنگ برای سقف ها می باشد و پوشش دهی مناسب را داراست و اجرای آن در کمترین زمان ممکن است همچنین حلال آب بودن و بدون بو بودن ، این رنگ را برای محل های که نیاز به آمادگی سریع دارند بهترین انتخاب رنگ می باشد این محل ها مانند بیمارستان ها و ادارات و نمایشگاه ها و… بخشی از محل های هستند که می توان از رنگ پلاستیک استفاده کنید.

البته در گذشته برای این کار از گل سفید استفاده می کردند به طوریکه گل سفید را تکه تکه کرده و داخل آب بمدت دو روز خیس می خورد و حل می شد و پس از رد کردن ان از صافی بوسیله قلم روی سقف و دیوار اجرا می شد.

اجرای رنگ پلاستیک

رنگ پلاستیک برای اجرا روی گچ نو و تازه نیاز به بتونه کشی کامل سطح (ماستیک) ندارد و به طوری که سطح کار صاف نباشد و تعمیرات زیادی داشته باشد و یا در صورت درخواست صاحبکار باید سطح کار روغن الیف درجه 1  اجرا شود وسپس یک یا دو دست بتونه کشی کامل یا ماستیک اجرا شود که هزینه روغن زدن و بتونه کشی به طور جدا محاسبه می شود. رنگ پلاستیک بدون بو است و سرعت خشک شدن بسیار بالائی را دارد.

رنگ نیم پلاستیک مناسب برای سطوح گچی، سیمانی، آجری و بتونی می باشد و بیشتر به عنوان رنگ رویه در نمای داخلی ساختمان بکار می رود.

بعد از بر طرف کردن معایب دیوار یک مر حله از رنگ آمیزی را انجام می دهیم و در صورت پوشش نامناسب این کار را تا سهبار ادامه می دهیم تا پوشش مناسب را به دست بیاورد. به این نکته توجه کنید که تا خشک نشدن رنگ مرحله بعدی رنگ آمیزی را انجام ندهید. از این رنگ برای فلزات و محل های بارطوبت استفاده نکنید.

برای رقیق نمودن رنگ پلاستیک یا رنگ نیم پلاستیک می توانیم با 20 الی 25 درصد آب جهت استفاده از پیستوله و 10 الی 15 درصد آب جهت استفاده از قلم مو و غلتک، رقیق و استفاده گردد.

 روش مصرف:

زیر کار سطحی را که قصد رنگ کردن آن را دارید از آلودگی، چربی و باقیمانده رنگهای قدیمی پاک کنید.

پرایمر زیرکار را روی سطح اعمال کنید.

سطح مورد نظر را بوسیله بتونه کاملاً صاف کنید (از سنباده ریز بعد از خشک شدن بتونه استفاده کنید).

رنگ نیم پلاستیک را روی سطح بکار برید.

 

قیمت رنگ پلاستیک در نقاشی ساختمان

بی شک یکی از دغدغه های اصلی همه مردم جهت انتخاب رنگ و طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی توجه به قیمت و هزینه های این کار می باشد . در نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک هم قیمت رنگ پلاستیک نیز مورد توجه مردم نیز هست.

قیمت رنگ پلاستیک به نسب سایر رنگ ها هم در مواد اولیه و هم اجرا پایین تر می باشد. این قیمت بستگی به سطح زیر کار و نوع مواد مصرفی و جنس آن بستگی دارد و قیمت آن بین 10،000 تومان تا 12،000 تومان متغیر و متفاوت می باشد.