تماس با نقاشی ساختمان یاقوت

رنگ نما ساختمان در تهران

رنگ نما

یکی از انواع رنگ های نقاشی ساختمان رنگ نما می باشد این رنگ ، رنگی ضد آب بر پایه اکریلیک بوده و با بکار بردن افزودنی های سیلیکونی ساختاری مناسب به عنوان پوشش رنگی نمای ساختمان را دارد. همچنین در نما به عنوان لایه آخر و یک پوششی تزئینی جهت عایق حرارتی بیرونی مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ نما آسان و سریع اجرا می شود و عایق رطوبت بوده و اجازه تنفس را به سطوح می دهد. و همچنین در برابر عوامل خارجی مقاومت زیادی دارد.

انواع رنگ مصرفی در نمای ساختمان

رنگ‌ روغنی:

برای همه ی سطوح بیرونی به‌ خصوص نرده، در و پنجره های فلزی و آهنی بیشترین کاربرد را دارد. این رنگ‌ بر پایه حلال نفتی است و دوام خوبی در برابر رطوبت نیز دارد.

رنگ کنیتکس:

این رنگ‌ بر دو پایه آب و روغنی می باشد. نوع روغنی آن مناسب رنگ‌ آمیزی نما و سطوح بیرونی ساختمان است. عمر طولانی و مقاومت در برابر رطوبت این رنگ را برای نقاشی نما محبوب کرده است.

رنگ اکریلیک:

یکی از محبوب‌ ترین رنگ‌ های نما در نقاشی بیرونی ساختمان و دیگر سطوح است. رنگ آکریلیک به دلیل مقاوم بودن و دوام بالا، درخشندگی و انعطاف‌ پذیری محبوبیت بیشتری دارد. از جمله رنگ اکریلیک در این زمینه رنگ جوتن می باشد.

رزین آکریلیک:

این رنگ بر دو پایه آب و روغنی می باشد. رزین آکریلیک با حلال آب ضد قارچ، بدون بو، آسیب‌ ناپذیر، مقاوم در برابر اشعه UV و نور خورشید و سطحی سخت هستند. همچنین قابل‌ استفاده بر روی سطوح گچی، سیمانی، کناف و … هستند.

رنگ استخری:

همان طور که از نام آن پیداست این رنگ برای پوشش دهی استخر استفاده می شود. و دوام بالایی در برابر رطوبت، ضد قارچ و جلبک است.

رنگ اپوکسی :

یکی دیگر از رنگ های ساختمانی می باشد. البته این رنگ بیشتر در بخش های صنعتی ، سوله ها ، کفپوش سالن های ورزشی و … کاربرد دارد. در منازل و اداره ها از این رنگ به دلیل مقاومت بالا برای کف پوش استفاده می کنند.

رنگ نانو:

این رنگ به دلیل عایق بودن و کیفیت بالا در برابر عوامل زیست محیطی گزینه مناسبی برای رنگ آمیزی نمای ساختمان است.

رنگ نما در تهران - رنگ نما در نقاشی ساختمان

تماس با ما

جهت تماس با گروه نقاشی ساختمان یاقوت می توانید با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

نکات مهم رنگ نما ساختمان

اگر متوجه شدید که در حین انجام پروژه قسمتی از دیوار دچار رطوبت نم داده و با بتونه ساده امکان زیرسازی مناسب برای آن وجود ندارد، در این موقع باید به سراغ بنا کار ماهر بروید تا عملیات بازسازی دیوار را انجام بدهد. قطعا هزینه این کاربر عهده کارفرما است.

ساختمانی که نما و دیوارهایش با فاصله زمانی کمتری رنگ‌ آمیزی می‌ شود و بدون کنده کاری و شکاف یا ترک است، مدت‌ زمان ناچیزی به زیرسازی اختصاص پیدا می‌ کند در نتیجه هزینه کار کمتر می‌ شود.

دقت داشته باشید از گروه نقاشی ساختمان با تجربه کمک بگیرید که خدمات سریع و فوری داشته باشد که در اینجا گروه نقاشی ساختمان یاقوت با تماس شما سعی می کند در اسرع وقت در محل مورد نظر حاظر شوند.

حتماً محل مناسبی برای شستشو و قرار دادن وسایل رنگ‌ آمیزی و نقاشی خود داخل محوطه در نظر بگیرید تا محوطه حیاط شما از لکه‌ های رنگ در امان بماند.

رنگ نمای ویلا

استفاده از رنگ کاملاً به ذوق و سلیقه افراد بستگی دارد رنگ نمای ویلا نیز از این قانون پیروی می کند معمولا برای ویلا از رنگ های شاد و مفرح و رنگی که با محیط پیرامونی آن هارمونی مناسبی دارد استفاده می شود . این باعث می شود هم افراد ساکن در آن و هم کسانی که از اطراف آن عبور می کنند جلوه بصری بهتری برایشان تداعی و نمایان شود.

رنگ آمیزی نمای سیمانی

در اجرای سطوح سیمانی اگر سطح به تازگی سیمان شده باشد باید منتظز بمانید تا سطح سیمانی به طور کامل خشک شود که تقریباً یک ماه زمان می برد؛ پس از آن، یک لایه آستر پرایمر بر روی آن اجرا شود و بعد از خشک شدن آن می توان اجرای رنگ را بر روی آن شروع کرد. اگر سطح سیمانی شما آسیب دیده باشد و یا کثیف باشد ابتدا باید سطح را به خوبی توسط وسایل مخصوص شسته شود و سپس آسیب دیدگی ها توسط بتونه مخصوص نما ترمیم شود. پس از اینکه سیمان بخوبی خشک شد رنگ نما را می توان بر روی آن اجرا نمود. لازم به ذکر است که اجرای پرایمر بر روی سیمان نو و سیمانی که رنگ نشده ضروری می باشد. زیرا در صورت عدم استفاده از پرایمر، رنگ اجرا شده بر روی کار نمی چسبد و پوسته می کند. جالب است بدانید که اجرای آستر پرایمر باعث کاهش بی رویه مصرف رنگ نیز می گردد.

قیمت رنگ نمای ساختمان جوتن

همانطور که می دانید جوتن یکی از معروفترین و معتبرترین کارخانه های تولید رنگ در جهان می باشد. استفاده از این رنگ در نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان چندین سال می باشد که مورد استفاده اکثر مردم قرار می گیرد. کاربرد رنگ جوتن در نقاشی دیوار ، سقف ، کف و بیشتر در نمای ساختمان می باشد. از مزیت های این رنگ به بدون بو بودن آن می توان اشاره نمود.

قیمت نقاشی ساختمان با رنگ جوتن با توجه به نیاز و سلیقه متفاوت می باشد. همچنین اگر نیاز به انجام زیرسازی باشد همزمان و هم هزینه رنگ آمیزی بیشتر می شود. بنابراین نمی توان تعرفه ای دقیقی از قیمت را ارائه کرد. ولی بصورت حدودی بین 20،000 تا 25،000 تومان متفاوت می باشد. حال می توانید جهت اطلاعات بیشتر با نقاشی ساختمان یاقوت تماس حاصل نمایید.