نقاشی ساختمان شیک و لاکچری

نقاشی ساختمان شیک و لاکچری را  می توان جزء چند آیتم برتر ساختمان سازی قرار داد و این امر بدین دلیل می باشد که نقاشی ساختمان شیک و لاکچری تقریبا آیتم پایانی ساختمان سازی می باشد و شخصی که وارد ساختمان می شود از استراکچر ساختمان اطلاعی ندارد و فقط نمای ساختمان را می بیند. به همین سبب نتیجه گیری او از احداث ساختمان زیبایی نمای آن می باشد و این امر نشان دهنده ی ارزش یک نمای خوب می باشد. به همین دلیل سازندگان می بایست به این نکته توجه داشته باشند که بر روی اجرای نمای ساختمان خود وقت و حتی هزینه ی بیشتری اختصاص دهند .

رنگ های شیک برای اتاق پذیرایی

سالن پذیرایی را می توان پر رفت و آمد ترین مکان در خانه نامید. به همین دلیل انتخاب رنگ اتاق پذیرایی را باید با دقت بیشتری انجام داد تا بتوان دکوراسیون داخلی را به بهترین شکل ممکن اجرا کرد و همچنین در نقاشی ساختمان شیک و لاکچری از رنگ های با کیفیت و دارای طول عمر زیاد و ترجیحا قابل شت و شو استفاده کنید. برای رنگ آمیزی اتاق پذیرایی بهتر است ابتدا سبک دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی را انتخاب نموده سپس بر اساس سبک دکوراسیون داخلی رنگ مناسب و همگون با آن را انتخاب کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را از نقاشی ساختمان شیک و لاکچری داشته باشید. اگر شما به سبک کلاسیک و سنتی علاقه مند می باشید می توانید از رنگ های کرم، قرمز، خاکستری، زرد و سبز استفاده کنید و اگر به دکوراسیون های مدرن و امروزی تر علاقه مند هستید بهترین گزینه پیش روی شما رنگ های خنثی مانند طلایی، سفید ، برنزه و نقره ای می باشد.

به این نکته باید توجه داشته باشید که رنگ سالن پذیرایی تاثیر مستقیم روی چیدمان سالن پذیرایی دارد به همین دلیل انتخاب رنگ نقاشی ساختمان شیک و لاکچری و اتاق پذیرایی بسیار مهم می باشد.

اگر می خواهید فضای سالن پذیرایتان به شما حس امنیت و آرامش را القا کند آبی آسمانی می تواند این نیاز را برای شما بر طرف کند. رنگ آبی آسمانی همچنین برای فضاهای اجتماعی بسیار مناسب می باشد و فضایی گرم در سالن پذیرایی خانه ی شما ایجاد می کند.

رنگ قهوه ای جزء محبوب ترین رنگ های برای نقاشی ساختمان شیک و لاکچری می باشد. شاید شما دیواری به رنگ قهوه ای ندیده باشید ولی بیشتر وسایلی که در سالن پذیرایی قرار دارد قهوه ای رنگ می باشد اگر می خواهید تکامل، گرما و قدرت را به فضای سالن پذیرایی خانه تان بدهید یکی از دیوار ها را قهوه ای کنید.

سبز جزء رنگ های جذاب و زیبا برای نقاشی ساختمان شیک و لاکچری در سالن پذیرایی می باشد. رنگ سبز به سالن پذیرایی شما احساس امنیت و آرامش بیشتری خواهد داد.

نقاشی و رنگ آمیزی لاکچری

رنگ های شیک مناسب اتاق خواب

نقاشی ساختمان شیک و لاکچری مخصوصا اتاق خواب مکانی برای آرامش گرفتن و استراحت کردن می باشد به همین سبب چیدمان و رنگ اتاق خواب بسیار مهم و ضروری می باشد. یک تصور غلط بین افراد این است که رنگ اتاق خواب حتما باید روشن و یا سفید باشد که تصوری غلط می باشد. رنگ هایی مانند خاکستری و زغالی نیز می تواند رنگ هایی شیک برای اتاق خواب شما باشد. در اینجا رنگ هایی را برای شما معرفی می کنیم که بتوانید از بین آن ها بهترین انتخاب نقاشی ساختمان شیک و لاکچری را بر اساس روحیات خود و خانواده ی خود انتخاب کنید.

سبز: رنگ سبز جزء اولین انتخاب ها برای اتاق خواب می باشد و شما می توانید بنا به سلیقه ی خود سبز روشن یا سبز تیره را انتخاب کنید. به طور مثال جوان تر ها نیاز به انرژی دارند و سبز لیمویی مناسب سن آن ها می باشد و در مقابل آن افراد بالغ به آرامش نیاز دارند به همین جهت بهتر است از سبز جنگلی استفاده کنید.

آبی: رنگ آبی نیز جزء محبوب ترین رنگ ها برای نقاشی ساختمان شیک و لاکچری می باشد. زیرا رنگ آبی بیانگر اعتماد و قدرت و همچنین آرامش بخش نیز می باشد.

بنفش: رنگ بنفش باعث می شود احساس آرامش بیشتری کنید و اعصاب شما را آرام کند به همین دلیل بسیاری از ما ایرانیان رنگ بنفش را برای نقاشی ساختمان شیک و لاکچری به خصوص برای اتاق خواب انتخاب می کنیم.

سیاه: رنگ سیاه یکی از بهترین رنگ ها برای دکوراسیون داخلی در فضا های کوچک می باشد. زیرا این رنگ جدای از اینکه حس دراماتیک و گرم را برای اتاق خواب شما ایجاد می کند می تواند یک فضای بسیار کوچک را به یک محیط شیک و امن تبدیل کند.

قرمز : از رنگ قرمز نسبت به سایر رنگ ها استقبال کمتری می شود ولی در کشور های اروپایی از رنگ قرمز استفاده زیادی می کنند زیرا رنگ قرمز به اتاق خواب انرژی، قدرت و گرما می دهد. به همین دلیل به شما توصیه می شود به رنگ قرمز نیز فکر کنید.